Anker eufy Security Solocam L40 ile Güvenliğiniz Emin Ellerde

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, eufy Security kategori markasıyla evden uzak olduğunuz zamanlarda gözünüzün arkada kalmasını engelliyor. Anker, piyasaya sunduğu yeni ürünü eufy Security Solocam L40 2K Dış Mekan Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası ile beklentileri aşmaya hazırlanıyor. 

 

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, evlerin güvenliğinden sorumlu olan eufy Security markasıyla ev yaşamının konforu ve güvenliği üzerine teknolojiler geliştiriyor. Şimdi de piyasaya sunduğu yeni ürünü ile güvenlik konusunu bir üst seviyeye taşımayı başaran Anker, kullanıcılarının güvenlik kameralarından beklentisini aşmayı planlıyor. En son teknoloji ve trendlerden yararlanılarak geliştirilen, 2K yüksek çözünürlüğe sahip eufy Security Solocam L40 ultra hassas hareket dedektörü, 120 günlük pil ömrü ve yapay zeka ile insan algılama teknolojisiyle kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. 

 

Geceleri de içiniz rahat olsun

Anker’in Eufy Security uygulamasıyla birlikte çalışan yeni ürünü eufy Security Solocam L40 120 günlük pil ömrü, aylık ücreti olmayan yerleşik depolaması ve ultra hassas hareket sensörü ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2K yüksek çözünürlüğü ile tüm detayları yakalayabilen kamera, 600 lümen spot ışığı ve gelişmiş renkli gece görüşü sayesinde geceleri her köşeyi aydınlatabiliyor. Yalnızca gerektiğinde uyarı bildirimi gönderen Solo Cam L40, yapay zeka teknolojisi sayesinde yanlış uyarıları azaltıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı