Başkan Sandıkçı: “Canik Samsun’un parlayan yıldızı, geleceğin incisidir”

Canikli Kadınları kahvaltı programında ağırlayan Başkan İbrahim Sandıkçı, talepleri dinledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede yaşayan kadınlarla kahvaltı programında bir araya geldi. Canikli kadınlara belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan İbrahim Sandıkçı, davetlilerin talep ve önerilerini dinledi.

 

“Vatandaşlarımıza ulaşıyor, gönüllere dokunuyoruz”

Kuzey Yıldızı ve Soğuksu Mahallelerinde yaşayan kadınlarla bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, yaptığı sunumda önemli bilgiler verdi. Sosyal belediyecilik çalışmalarının önemi vurgu yapan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde kapı kapı, sokak sokak dolaşarak, vatandaşlarımıza ulaşıyor, gönüllere dokunuyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşımıza verdiğimiz hizmetlerimiz tüm ekip arkadaşlarımızın yoğun çalışmalarıyla devam ediyor. İlçe halkımız için hayata geçirdiğimiz projelerle sosyal belediyecilik anlamında belediyemiz örnek bir konumdadır” dedi.

 

“Elektrik faturası desteği sağlıyoruz”

İlçedeki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik elektrik faturası desteği sağlandığını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Sosyal Yardım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerimizle saha taraması yapılarak belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerimize ve müdürlüğümüze gelen başvurular üzerine belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerimize elektrik fatura desteği sağlıyoruz. İlçemizde hiçbir vatandaşımızı yalnız bırakmıyor, her türlü desteği kendilerine sağlıyoruz. Canik Belediyesi olarak  her an vatandaşlarımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı